Pep na koljenima
 SCREENSHOT
NEVJEROJATNA SITUACIJA

Možda i najvažniji trenutak u utakmici dogodio se u 86. minuti pri rezultatu 2:1...
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. kolovoz 2020. 22:58

Još jedna šokantna večer Lige prvaka je iza nas. Nakon Što je Bayern s neočekivanih 8:2 srušio Barcelonu u petak, Lyon je iz natjecanja izbacio favorizirani Manchester City s 3:1.

'Građani' su većinu utakmice bili bolji protivnik, ali Francuzi su iskoristili sve svoje prilike i tako iz utrke za naslov izbacili Pepa i društvo. Možda i najvažniji trenutak u utakmici dogodio se u 86. minuti kada je pri rezultatu 2:1 za Lyon čisti zicer promašio Raheem Sterling.

Sterling promašaj
SCREENSHOT

OVDJE POGLEDAJTE VIDEO!

Englez se u jednom trenutku našao sam samcat pred vratima Francuza i s dva metra poslao loptu nebu pod oblake. Samo minutu kasnije stigla je kazna kada je Dembele postigao novi pogodak za Lyon i ujedno postavio konačni rezultat.

19. travanj 2024 17:26