REUTERS/Heinz-Peter Bade
MODRI VEĆ SAZNALI PROTIVNIKA?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. srpanj 2019. 23:22

S velikim su zanimanjem u Dinamu pratili utakmicu iz Tiraspola gdje je domaći Šerif ugostio Saburtalo iz Tbilisija. Ovaj par prvog kola kvalifikacija za Ligu prvaka posebno je zanimljiv hrvatskom klubu jer upravo će pobjednik ovog dvoboja biti protivnik Modrih. I imali su Nenad Bjelica i ostatak društva što za vidjeti...

Šerif, kojeg vodi hrvatski trener Zoran Zekić, doživio je pravu katastrofu pred svojim navijačima.

Naime, Saburtalo, na čiju se pobjedu prema nekim kladionicama koeficijent penjao sve do 11, u srijedu je navečer s 3:0 šokirao domaćine i napravio velik korak prema okršaju s hrvatskim prvakom.

Prvi pogodak za goste postigao je Ognjen Rolović koji je u 30. minuti zatresao mrežu glavom. Prednost je u 67. bombom s nekih 25 metara povećao veznjak Giorgi Kokhreidze, a konačan rezultat postavio je branič Levan Kakubava u 71. minuti.

Uzvrat se igra za tjedan dana, a mala hrvatska kolonija u kojoj se pored Zekića nalaze Gabrijel Boban, Antun Palić, Zvonimir Mikulić i Mateo Mužek, trebat će pravo čudo za prolaz dalje.