DARREN STAPLES Afp
VRAŠKI LOŠA OBRANA

U tijeku je susret grupne faze Lige prvaka između Manchester Uniteda i Galatasaraya
Piše: SNObjavljeno: 03. listopad 2023. 22:09

U tijeku je susret grupne faze Lige prvaka između Manchester Uniteda i Galatasaraya na Old Traffordu. Trenutni rezultat utakmice na poluvremenu je 1:1, a posebno su zanimljivi pogoci koje su zabili Unitedov novi napadač Rasmus Højlund i Unitedov bivši igrač, Wilfred Zaha.

Højlund je Crvene vragove u vodstvo doveo u 17. minuti sjajnim trzajem glavom. Manchester je istrčao kontru, loptu je na desnoj strani primio Rashford i uputio žestoki centaršut kojeg je natrčali Højlund samo ‘zakucao‘ u mrežu.

Pogodak Højlunda možete pogledati ovdje.

Ne toliko impresivan, nego više komičan pogodak, zabio je Wilfred Zaha na drugoj strani. Bivši igrač Uniteda utrčao je u prostor na jednu visoku loptu, zagradio se i othrvao svojem braniču Diogu Dalotu te uputio udarac koji je nespretno završio u mreži novog ljetnog pojačanja, Andrea Onane.

Pogodak Zahe možete pogledati ovdje.

United i Galatasaray se natječu u grupi A, gdje je istovremeno u tijeku susret Kopenhagena i Bayerna, a trenutan rezultat na toj utakmici je 0:0.

08. rujan 2024 01:57