Twitter
ISPRAVNA ODLUKA ILI...?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. svibanj 2017. 00:54

Nogometaši Juventusa u prvoj su utakmici polufinala Lige prvaka kao gosti u Monte Carlu svladali Monaco sa 2-0 (1-0) i tako napravili veliki korak ka plasmanu u finale koji će se igrati 3. lipnja u Cardiffu.

Strijelac oba gola bio je argentinski napadač Gonzalo Higuain u 29. i 59. minuti. Ipak, iako većinu utakmice nije bilo nikakvih spornih detalja, valja istaknuti 69. minutu kada je Giorgo Chiellini laktom odalamio Kolumbijca Falcaoa.

Sudac je u ovoj situaciji odlučio pokazato žuti karton talijanskom stoperu, iako smo u poršlosti znali viđati da se ovakvi prekršaji kažnjavaju i crvenim kartonim. Je li sudac dobro dosudio u ovoj situaciji, procijenite sami... POGLEDAJTE VIDEO!

03. svibanj 2024 10:13