CROPIX
KVALIFIKACIJE ZA EURO

MLADI VATRENI SE EKSPRESNO SPASILI PORAZA Hrvatska reprezentacija izborila remi u lovu na Europsko prvenstvo

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. ožujak 2019. 16:58

Hrvatska U-17 reprezentacija odigrala je u Danskoj i treću kvalifikacijsku utakmicu za Europsko prvenstvo koje će se od 3. do 19. svibnja održati u Republici Irskoj. Nakon pobjede protiv Danske i remija (0:0) s Engleskom u Silkeborgu, mali Vatreni su protiv Švicarske odigrali 1:1 u danskom gradu Randersu.

Sve najzanimljivije dogodilo se u dvije minute. Švicarci su poveli u 65. minuti pogotkom Kasonga iz jedanaesterca, a mali Vatreni izjednačili su već u sljedećoj akciji. Samo minutu kasnije za 1:1, pokazalo se kasnije i konačni rezultat, zabio je Branšteter.

Hrvatska je igrala u sastavu: Kovačević - Braut, Škaričić, Gvardiol, Brekalo - Vasilj, Duvnjak, Sučić - Biuk, Groznica, Jurčec.

U drugom susretu grupe 3. Engleska i je pobijedila domaćina Dansku sa 3:2. Engleska je trenutno prva u skupini sa sedam bodova, Hrvatska je druga sa pet, Švicarska ima 2, a Danci 1 bod.

01. svibanj 2024 10:50