REUTERS/Amanda Perobelli
JAPAN BEZ ŠANSE

MOĆNA PREDSTAVA I VISOKA POBJEDA ČILEA Branitelji naslova na najbolji mogući otvorili Copa Americu, zvijezda Manchester Uniteda konačno prekinula post

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. lipanj 2019. 11:03

Visoku 4:0 pobjedu ostvarili su nogometaši Čilea u 1. kolu skupine C Copa Americe.

Branitelji naslova pobijedili su u Sao Paulu Japance koji su, uz Katar, na ovo natjecanje stigli s pozivnicom organizatora.

Bila je to jedna moćna predstava Čilea koji je otpor suparnika slomio u 41. minuti pogotkom Pugara, a potom i u drugom poluvremenu u potpunosti nadigrao Japan. Prvo je u nastavku za 2:0 mrežu zatresao Vargas (54'), zatim je na 3:0 povisio je Alexis Sanchez u 82. minuti, a konačni rezultat je svega minutu kasnije svojim drugim pogotkom postavio Vargas.

Spomenimo i kako je Sanchez u ovoj utakmici prekinuo post i postigao svoj prvi pogodak od siječnja ove godine i utakmice protiv Arsenala u FA Kupu. Napadač Manchester Uniteda i dalje je rekorder Čilea s najviše nastupa (125), golova (42), asistencija (36) i pobjeda (63).

Skupinu C s istim bojem bodova i gol razlikom kao Čile predvodi Urugvaj koji je također s 4:0 svladao Ekvador.

04. svibanj 2024 08:36