DUHOVITI NIJEMCI

Navijači strelicama pokazivali igračima Magdeburga gdje moraju pucati da bi zabili gol!?

Nogometaši Magedburga u Regionalnoj njemačkoj ligi pet utakmica nisu mogli pronaći put do mreže. Crni niz je prekinut kada su im navijači pokazali gdje moraju pucati
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. ožujak 2012. 12:58

Nogometaši Magedburga u Regionalnoj njemačkoj ligi pet utakmica nisu mogli pronaći put do mreže. Nakon takvog 'crnog niza' svugdje u Europi bi bilo normalno da navijači traže smjene Uprave, trenera, igrača... Ali to nije bio slučaj u Magdeburgu. Baš obrnuto, navijači su odlučili pomoći svojim ljubimcima da konačno pronađu put do suparničke mreže. Svi su stali iza suparničkog gola i papirnatim strelicama cijelo poluvrijeme pokazivali su svojim igračima gdje moraju pucati. Čak su i izvjesili transparent: 'Ne brinite momci, mi ćemo vam pokazati gdje je gol'...

I na kraju je upalilo! Amerikanac u redovima Magdeburga zabio je Berlineru i tako prekinuo post od 558 minuta bez gola. Istina, na kraju nije pomoglo, Magdeburg je izgubio 1-2, ali i jedan gol je početak... Barem su shvatili gdje trebaju gurnuti loptu

23. rujan 2024 05:19