JU HUANZONG Xinhua Via Afp
OGLASIO SE ZA SN

Ademi se ozlijedio u prvoj pobjedi na drugom kraju svijeta, donedavni kapetan Dinama otkrio o čemu se radi

I u petoj utakmici za BG bio starter, no bio je to prvi dvoboj koji nije odigrao do kraja
Piše: Damir Dobrinić, Davorin OlivariObjavljeno: 06. svibanj 2023. 07:50

Donedavni kapetan Dinama Arijan Ademi u petak je odradio novi nastup u svom novom klubu Beijing Guoanu. Momčad iz glavnog grada Kine u 5. kolu prvenstva upisala je svoju prvu pobjedu, društvo iz Pekinga gostovalo je kod Henana i pogotkom Yanga Liyua u 56. minuti došla do 1:0 pobjede.

Ademi je i u petoj utakmici za BG bio starter, no bio je to prvi dvoboj koji nije odigrao do kraja, već je zamijenjen u 86. minuti zbog ozljede.

- Dobio sam udarac u list, vjerujem da nije ništa strašno - javio nam se Ademi iz Kine.

Franko Andrijašević je sa svojim Zheijangom došao do prvog boda, uzela ga je njegova momčad kod Wuhan Three Townsa, a bivši igrač brojnih hrvatskih klubova odigrao je cijelu utakmicu i zaradio žuti karton.

Prvi trijumf upisali su i Cangzhou Mighty Lions, slavili su 1:0 s Milom Škorićem u sastavu (90 minuta) kod Shenzhena.

13. travanj 2024 20:21