Vinicius Junior

PAU BARRENA Afp
SHOW CARIOCA

Brazil zabio četiri gola nedoraslom protivniku, u drugom poluvremenu pogađali samo igrači Reala

Nogometaši Brazila svladali su Gvineju 4:1 u prijateljskom susretu koji je odigran u španjolskom Cornella de Llobregatu
Piše: HinaObjavljeno: 18. lipanj 2023. 07:53

Igrači Ramona Menezesa poveli su u 27. minuti, a strijelac je bio Joelinton. Samo tri minute kasnije već je bilo 2-0 za Brazil nakon što je Rodrygo pogodio suparničku mrežu, a u 36. minuti Gvineja je smanjila. Strijelac je bio Guirassy, inače napadač Stuttgarta.

Drugo poluvrijeme obilježili su igrači Reala. Već u 47. minuti Eder Militao je bio strijelac za 3:1, a nakon toga se ritam dvoboja smirio. Do kraja je postignut još jedan pogodak, u 88. minuti je Vinicius Junior realizirao jedanaesterac za konačnih 4:1.

Prijateljska utakmica:

Brazil - Gvineja 4-1 (Joelinton 27, Rodrygo 30, Eder Militao 47, Vinicius Junior 88-11m/Guirassy 36)

04. svibanj 2024 15:51