ANTHONY WALLACE Afp
OKRŠAJ U SEULU

Brazilska reprezentacija razbila Južnu Koreju, Neymar dvaput zabio iz jedanaesterca u visokoj pobjedi

Napadač Paris St Germaina zabio je oba poluvremena u ugodnoj pobjedi Titeove momčadi
Piše: HinaObjavljeno: 02. lipanj 2022. 15:41

Neymar je zabio iz dva jedanaesteraca u pobjedi Brazila 5-1 u četvrtak na pripremnoj utakmici na stadionu u Seulu protiv Južne Koreje.

Napadač Paris St Germaina zabio je oba poluvremena u ugodnoj pobjedi Titeove momčadi, koja će se u ponedjeljak u Tokiju u sljedećoj prijateljskoj utakmici susresti s Japanom.

Richarlison je doveo Brazil u vodstvo u sedmoj minuti i, iako je Hwang Ui-jo izjednačio za Koreju nakon pola sata, Južnoamerikanci su dominirali travnjakom. Neymar je zabio iz penala tri minute prije kraja poluvremena, pa još jedan u 57. minuti prije nego što su kasni golovi Philippea Coutinha i Gabriela Jesusa stavili pečat na brazilsku pobjedu.

Istodobno, Japan je u Tokiju svladao Paragvaj s 4-1.

04. svibanj 2024 23:42