Ivan Toney

BEN STANSALL Afp
LIGE PETICE

Brentford s dva gola engleskog reprezentativca stigao do pobjede, remi na startu kola u Španjolskoj

Rayo Vallecano i Getafe odigrali su bez pogodaka, do velike pobjede u Francuskoj stigao je Lille.
Piše: HINAObjavljeno: 14. listopad 2022. 22:59

U prvoj utakmici 11. kola engleske Premier lige Brentford je pred svojim navijačima svladao momčad Brightona sa 2-0 (1-0).

Oba pogotka za domaću momčad postigao je kapetan Ivan Toney. Prvi put je zatresao mrežu u 27. minuti, a konačnih 2-0 postavio je u 64. minuti iz kaznenog udarca.

Brentford je sa 13 bodova privremeno skočio na osmo mjesto, odmah iza Brightona koji ima 14 bodova. U vodstvu je Arsenal sa 24 boda, jednim više od Manchester Cityja i tri više od Tottenhama koji je na trećoj poziciji.

Francuska: Strasbourg - Lille 0-3

Uvjerljivom 3-0 gostujućom pobjedom u Strasbourgu, nogometaši Lillea otvorili su 11. kolo francuskog prvenstva.

Kanađanin Johnatan David postigao je prva dva pogotka za Lille, prvi u 41. minuti iz jedanaesterca, a drugi u 76. minuti. Konačnih 3-0 postavio je Remy Cabella u 80. minuti.

Lille je sa 19 bodova privremeno došao na šesto mjesto, dok je Strasbourg sa osam bodova na 15. poziciji. Vodeći PSG ima 26 bodova, jedan više od Lorienta, a tri više od Marseillea.

25. travanj 2024 02:43