Victor Meseguer

DAX IMAGES/Nurphoto Via Afp
SEGUNDA

Četiri gola u okršaju Hrvata u drugoj španjolskoj ligi, pao i crveni karton, Biuk ostao na klupi

U posljednjem susretu 24. kola druge španjolske lige Valladolid je pobijedio Racing s 3:1
Piše: HinaObjavljeno: 29. siječanj 2024. 22:45

U posljednjem susretu 24. kola druge španjolske lige Real Valladolid je pobijedio Racing Santander s 3:1 uz nastupe hrvatskih nogometaša Stanka Jurića i Roka Baturine.

Anuar je doveo domaći sastav u vodstvo u 31. minuti, izjednačio je Peque Fernandez u 59. minuti, a pobjedu Valladolidu s dva gola u nizu donio je Victor Meseguer (67., 72.).

Od 74. minute je domaći sastav igrao s igračem manje nakon isključenja Flaviena Boyoma.

Za pobjednički sastav je od 60. minute igrao Stanko Jurić, dok novo pojačanje Stipe Biuk nije ulazio u igru. Na suprotnoj strani je do 71. minute igrao Roko Baturina.

Valladolid je ovom pobjedom napredovao na peto mjesto Segunde sa 39 bodova, šest manje od lidera Leganesa. Racing Santander je 12. sa 33 boda.

27. travanj 2024 21:36