Navigation toggle
 JOHN MACDOUGALL Afp
NIJE U NAJBOLJIM GODINAMA

Cristiano Ronaldo: ‘Važniji mi je odmor od Klupskog svjetskog prvenstva. Ovo će biti duga sezona...‘

Portugalac je u četvrtak potpisao novi dvogodišnji ugovor s Al-Nassrom čiji dres nosi od siječnja 2023.
Piše: HinaObjavljeno: 28. lipanj 2025. 23:20

Portugalac Cristiano Ronaldo otkrio je kako je radije izabrao odmor od nastupa na Svjetskom klupskom prvenstvu koje se održava u SAD.

"Imao sam neke ponude za igranje na Svjetskom prvenstvu, ali mislim da to nije imalo smisla jer radije želim dobar odmor, dobru pripremu, sljedeća će sezona biti jako duga jer završava sa Svjetskim prvenstvom," rekao je Ronaldo u videu koji je Al-Nassr objavio na X.

Portugalac je u četvrtak potpisao novi dvogodišnji ugovor s Al-Nassrom čiji dres nosi od siječnja 2023.

"Želim biti spreman ne samo za Al-Nassr već i za reprezentaciju," dodao je 40-godišnji Portugalac.

Ronaldo je dodao kako mu je cilj ostanka u Al-Nassru osvajanje trofeja s momčadi iz Rijada.

"Moj je cilj uvijek osvojiti nešto važno za Al-Nassr. I naravno, još uvijek vjerujem u to," dodao je Ronaldo.

"Zato sam produžio ugovor za još dvije godine jer vjerujem da ću biti prvak u Saudijskoj Arabiji," poručio je.

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
04. srpanj 2025 16:30