JOE KLAMAR Afp
PODJELA BODOVA

Dinamov sljedeći suparnik u Ligi prvaka bez pobjede, Luka Sučić asistirao Slovencu, ali nije bilo dovoljno

Nogometaši RB Salzburga, idući suparnici Dinama u skupini E Lige prvaka, remizirali su u 9. kolu austrijske Bundeslige protiv bečkog Rapida 1:1
Piše: HinaObjavljeno: 18. rujan 2022. 19:30

RB Salzburg je poveo u prvom napadu na utakmici. Hrvatski nogometaš Luka Sučić je asistirao, a mladi slovenski napadač Šeško zatresao suparničku mrežu. U 21. minuti gosti iz Beča su izjednačili pogotkom Querfelda što je na kraju bio i konačan rezultat.

Sučić je za RB Salzburg odigrao cijelu utakmicu, a u početnom sastavu austrijskog prvaka je bio i mladi hrvatski napadač Roko Šimić koji je igrao do 67. minute. RB Salzburg je vodeći na ljestvici s 22 boda, odnosno, četiri više od Sturma i LASK-a iz Linza.

Dinamo će u trećem kolu skupine E Lige prvaka prvo gostovati u Salzburgu 5. listopada, dok se utakmica u Zagrebu, u okviru četvrtog kola, igra 11. listopada.

18. travanj 2024 05:40