Mario Gavranović (desno) je odigrao sjajnu utakmicu

SESKIMPHOTO/AVALON/PROFIMEDIA Seskimphoto/Avalon/Profimedia
NAJBOLJI IGRAČ KOLA

Eksplozija bivšeg dinamovca! Modri su ga jeftino prodali, a on opet zablistao s dva gola i asistencijom

Gavranović je u ove sezone u Turskoj 10 utakmica postigao 6 golova i imao 3 asistencije.
Piše: S.N.Objavljeno: 27. prosinac 2021. 21:35

Često se ove sezone pisalo kako je Dinamo pogriješio što je u kolovozu prodao Maria Gavranovića u turski Kayserispor, a švicarski napadač je i večeras pokazao da bi vjerojatno dobro došao zagrebačkoj momčadi koja je imala problema s realizacijom.

Naime, Gavranović je u večerašnjoj utakmici 19. kola turske Super lige postigao dva gola i imao jednu asistenciju u pobjedi Kayserispora nad Sivassporom (3:0). Ovaj 32-godišnji napadač je praktično riješio pitanje pobjednika u prve 23 minuta utakmice - prvi gol je postigao u 9., a drugi u 17. minuti. Šest minuta kasnije asistirao je Thiamu za konačnih 3:0.

Gavranović protiv Sivasspora

SOFA SCORE

Gavranović je iz igre izašao u 71. minuti, a za svoju je izvedbu od stranice Sofa Score dobio ocjenu 9,0 te je proglašen igračem utakmice. To je i najveća ocjena u cijelom 19. kolu turskog prvenstva.

Dinamo je Gavranovića ovog ljeta prodao za 700 tisuća eura, a on je u ove sezone u Turskoj 10 utakmica postigao 6 golova i imao 3 asistencije. Dio utakmica je propustio zbog ozljede.

27. travanj 2024 15:56