TOM DUBRAVEC Cropix
ČEKAO CIJELO DESETLJEĆE

Hajdukovac zaigrao za reprezentaciju nakon punih 10 godina, konačno je dočekao minutažu

Ismaelu Diallou, 27-godišnjem igraču Bijelih, ovo je tek drugi nastup za reprezentaciju
Piše: SNObjavljeno: 23. ožujak 2024. 22:07

Branič hajduka Ismael Diallo upisao je nastup za reprezentaciju Obale Bjelokosti nakon gotovo deset godina. U prijateljskom srazu protiv Benina Diallo je upisao svih 90 minuta. Utakmica je, pak, završila 2:2, a golove su postizali dva puta Junior Olaitan za Benin te Max Gradel i Oumar Diakite za Obalu Bjelokosti.

27-godišnjem igraču splitskih ‘Bijelih‘ ovo je tek drugi nastup za reprezentaciju, prvi je upisao u studenom 2014. u 2:0 pobjedi protiv Južnoafričke Republike. Na nedavno odigranom Afričkom kupu nacija Diallo je s Obalom Bjelokosti, naspram svih očekivanja, osvojio zlatno odličje, no nije upisao niti jednu minutu na turniru.

Diallo je u posljednjem susretu Hajduka u prvenstvu, u domaćem 1:2 porazu protiv Lokomotive, zamijenjen već na poluvremenu nakon loše predstave u prvih 45 minuta.

15. travanj 2024 19:11