ANTONIO BALIC Cropix
HRVATI VANI

Hrvatski trener pregazio Izraelce, Zekić nije uspio pobijediti starog Dinamovog znanca

Piše: Damir DobrinićObjavljeno: 25. srpanj 2024. 23:29

Diljem Europe odigrane su prve utakmice 2. pretkola Europske i Konferencijske lige. Krunoslav Rendulić ostvario je krasnu pobjedu s azerbajdžanskim Sabahom na gostovanju kod izraelskog Maccabija iz Haife u mađarskoj Kisvárdi. Sabah je briljirao i na uzvrat ide s velikih 3:0, a u pobjedi je svih 90 minuta sudjelovao i hrvatski veznjak Ivan Lepinjica.

Zoran Zekić, trener Sarajeva, nije uspio doći do domaće prednosti protiv slovačkog predstavnika Spartaka iz Trnave. Puno bolji suparnik bila je njegova momčad, ali do pobjede nije došla, završilo je bez pogodaka.

- Dugo nisam doživio ovakvu atmosferu, a nogomet nije bio pravedan, bili smo puno bolji - kazao je Zekić.

Drugi predstavnik BiH u KL, Zrinjski, nije se dobro proveo. U goste mu je došao slovenski Bravo i trijumfirao rezultatom 1:0.

U akciji su bili i neki hrvatski reprezentativci. Josip Šutalo odradio je svih 90 minuta u 1:0 euroligaškoj pobjedi Ajaxa protiv Vojvodine, dok njegov suigrač Borna Sosa nije kandidirao za nastup. Ivica Ivušić branio je za Pafos, koji je na gostovanju kod Žalgirisa u Vilniusu izgubio 1:2, iako je dominirao...

03. rujan 2024 10:26