RICHARD A. BROOKS Afp
PORAZ PARIŽANA

Inter preokretom slavio nad Paris Saint-Germainom u pripremnoj utakmici u Tokiju

Pobjednički pogodak postigao je Sensi
Piše: HinaObjavljeno: 01. kolovoz 2023. 15:14

Inter je u utorak u prijateljskoj utakmici u Tokiju nakon preokreta pobijedio PSG s 2-1.

Poveli su Parižani u drugom poluvremenu, a strijelac je bio Vitinha u 64. minuti. Inter dolazi do izjednačenja u 81. minuti pogotkom Esposita. Dvije minute kasnije Sensi zabija za 2-1.

Na azijskoj turneji do sada PSG je odigrao 0-0 protiv Al-Nassra Cristiana Ronalda, a onda je poražen od Cerezo Osake (3:2)

PSG je na turneju po Aziji krenuo bez svoje najveće zvijezde Kyliana Mbappéa, a publika na Nacionalnom stadionu u Tokiju je očekivala da će na terenu vidjeti Neymara koji je ipak ostao na klupi. Brazilac, koji je početkom ožujka operirao desni gležanj, nije igrao od 19. veljače i ozljede protiv Lillea.

Prvaci Francuske za dva dana igraju ponovno, u Južnoj Koreji, u Busanu protiv Jeonbuk Motorsa.

27. travanj 2024 19:31