AFP/AFP/PROFIMEDIA
VELIKA POBJEDA

Iznenađenje u Saudijskoj Arabiji: Bivši Dinamov trener šokirao Brozovića i Ronalda

Brozović je odigrao cijeli susret, a Jovićevićevoj momčadi ovo je bila šesta pobjeda u sezoni
Piše: SNObjavljeno: 07. ožujak 2024. 22:16

Igor Jovićević slavi veliku pobjedu u Saudijskoj Arabiji. U 23. kolu tamošnje Pro lige Al-Raed bivšeg Dinamovog trenera u gostima je šokirao Al Nassr, drugoplasiranu momčad prvenstva čije boje brani hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, kao i slavni Portugalac Cristiano Ronaldo.

Jovićevićeva momčad je u Rijadu slavila s 1:3. Gostujući sastav poveo je u 18. minuti preko Karima El Berkaouija. Al Nassr je izjednačio šest minuta kasnije preko Aymana Yahye. Mreže su potom mirovale do kraja prvog dijela, a onda je odmah na otvaranju drugog poluvremena u 46. minuti Mohammed Fouzair vratio prednost gostima. Konačan rezultat u 87. je postavio Amir Sayoud.

Brozović je odigrao cijeli susret, a Jovićevićevoj momčadi ovo je bila šesta pobjeda u sezoni u kojoj trenutno zauzima 13. mjesto na tablici.