Igor Jovićević

JAN WOITAS Dpa Picture-alliance Via Afp
BIT ĆE TOGA JOŠ

Kakav okršaj bivših trenera Dinama u Saudijskoj Arabiji: Nakon Slavena Bilića pao i Igor Bišćan

Na tablici najbolje od hrvatskih trenera stoji Slaven Bilić, čiji je Al Fateh u četvrtak kao gost remizirao
Piše: Toni RoićObjavljeno: 09. studeni 2023. 22:09

U 13. kolu nogometnog prvenstva Saudijske Arabije, Al Raed, kojeg s klupe vodi Igor Jovićević, svladao je rezultatom 2:1 Al Shabab, čiji je trener Igor Bišćan. Strijelci za Al Raed bili su Karim El Berkaoui (6) i Julio Tavares (55), dok je u završnici za goste pogodio Romain Saiss (90+3).

Jovićevićeva momčad je na 16. mjestu od 18 klubova i ima devet bodova, dok je Bišćanov Al Shabab na 11. poziciji sa 15 bodova.

Najbolje od hrvatskih trenera stoji Slaven Bilić, čiji je Al Fateh u četvrtak kao gost remizirao kod Al Riyadha 1:1. Gosti su vodili, ali su u 35. minuti ostali s igračem manje na terenu zbog isključenja Saadanea, te je domaćin izjednačio u 68. minuti. Al Fateh je peti sa 24 boda, osam manje od lidera Al Hilala.

27. travanj 2024 10:54