ANKE WAELISCHMILLER/SVEN SIMON Dpa Picture-alliance Via Afp
LIGA NACIJA

Latvija remijem izborila promociju u C skupinu, Moldavci ostali kratkih rukava zbog međusobnog omjera

Latvijci su poveli pogotkom Gutkovskisa u 50. minuti, a izjednačio je Rosas u 88. minuti.
Piše: HinaObjavljeno: 25. rujan 2022. 18:31

Nogometna reprezentacija Latvije izborila je promociju u C skupinu Uefine Lige nacija odigravši 1-1 na gostovanju u Andori u dvoboju zadnjeg kola u grupi 1.

Unatoč domaćoj pobjedi nad Lihtenštajnom od 2-0, čime se bodovno izjednačila s Latvijom, reprezentacija Moldavije će ostati u zadnjoj jakosnoj skupini, jer su Latvijci bili bolji u međusobnim dvobojima.

Za Moldaviju je oba pogotka postigao Stina u sučevom dodatku (90‘+2‘, 90‘+4‘) na kraju utakmice.