Slavlje nogometaša Leedsa s navijačima

MALCOLM BRYCE/PROSPORTS/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Malcolm Bryce/prosports/Shutterstock Editorial/Profimedia
LIGE PETICE

Leeds preokrenuo 0:2 u utakmici od 110 minuta, HR stručnjak poražen iako je 65 minuta imao čovjeka više

U Španjolskoj Bilbao nije uspio nadigrati Getafe, remi se dogodio i u francuskom Saint-Etienneu.
Piše: HINAObjavljeno: 18. ožujak 2022. 23:30

Nogometaši Leedsa pobijedili su preokretom u gostima Wolverhampton s 3-2 u utakmici 30. kola Premier lige i pobjegli s dna ljestvice.

Domaćin je poveo golom Gionija u 26. minuti, a Trincao je povisio rezultat na 2-0 u 11. minuti nadoknade prvog poluvremena. Igrač Wolverhamptona Raul Jimenez isključen je u 53. minuti nakon drugog žutog kartona i onda je uslijedio preokret. Iskoristio je Leeds igrača više i golovima Jacka Harrisona u 63. minuti, Rodriga u 66. minuti i Lukea Aylinga u prvoj minuti nadoknade došli su do pobjede.

Wolverhampton je na osmom mjestu Premier lige sa 46 bodova, dok je Leeds 16. s 29 bodova.

U dvoboju 30. kola Serie A Genoa je svladala Torino s 1-0. Gol vrijedan pobjede dao je Portanova u 14. minuti. Milan Badelj je igrao do sudačke nadoknade za Genou, a Marko Pjaca svih 90 minuta za Torino, dok je Josip Brekalo ušao u 51. minuti.

Genoa je sada 18. s 22 boda, a Torino 11. s 35 bodova.

Ranije je Sasuolo svladao Speziju s 4-1.

Ivan Jurić je s Torinom poražen u Genovi

REPORTER TORINO/LIVEMEDIA/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Reporter Torino/livemedia/Shutterstock Editorial/Profimedia

U Francuskoj su svoj dvoboj 29. kola Le Championnata odigrali Saint-Etienne i Troyes. Završilo je bez pobjednika, rezultatom 1:1. Poveli su gosti pogotkom Mothibe u 18. minuti, a izjednačio je Boudebouz iz kaznenog udarca u središnjoj minuti drugog poluvremena.

Ovim bodom domaćin je ostao u zoni ispadanja, s 27 osvojenih bodova, koliko ima i 17. Lorient. Troyes je na 15. poziciji, s 29 bodova koliko ima i Angers koji je mjesto iznad.

U dvoboju 29. kola Primere Athletic i Getafe su u Bilbau odigrali 1-1.

Getafe je poveo golom Unala već iz 3. minute, a za Baske je pogodio Berchiche (29). Athletic je osmi s 41 bodom, a Getafe 15. s 29 osvojenih bodova.

26. travanj 2024 09:41