TEO KAMOV/CROPIX Cropix
UVJERLJIVA POBJEDA

Maribor lako do četvrtfinala Slovenskog kupa, zabili su bivši hajdukovac i dinamovac na posudbi

Nogometaši Maribora plasirali su se u četvrtfinale Slovenskog kupa nakon 4-0 pobjede protiv Rudara
Piše: HinaObjavljeno: 08. ožujak 2023. 18:46

Nakon 2-0 gostiju utakmicu su i definitivno na stranu Maribora, kojeg vodi Damir Krznar, prelomili hrvatski nogometaši golovima u posljednjih deset minuta igre. U 80. minuti za 3-0 je pogodio 21-godišnji Ivan Brnić, donedavni igrač Hajduka i Dugopolja.

Posljednji pogodak na utakmici u 82. minuti je dao Marko Tolić, 26-godišnji igrač Dinama koji se nalazi u Mariboru na posudbi. Rudar Velenje je, inače, trenutačno deseta momčad na tamošnjoj drugoligaškoj ljestvici.

U domaćem prvenstvu Maribor ima veliki zaostatak za najvećim rivalom, ljubljanskom Olimpijom. Vodeća Olimpija ima 60 bodova, a Maribor je trenutačno na 43 boda.

18. travanj 2024 03:47