CONCACAF KUP

Messi i Suarez spasili Inter Miami od poraza

Uzvratna utakmica igra se već sljedećeg tjedna, 14. ožujka
Piše: HinaObjavljeno: 08. ožujak 2024. 10:19

U prvom susretu osmine finala Concacaf kupa nogometaši Nashvillea i Inter Miamija su odigrali bez pobjednika 2-2, a goste su poraza spasile njihove zvijezde Lionel Messi i Luis Suarez.

Jacob Shaffelburg je bio koban po goste s Floride te je postigao dva pogotka, u četvrtoj i 46. minuti, za vodstvo Nashvillea 2-0. Inter Miami se uspio vratiti i prije uzvrata na svom stadionu nadoknaditi minus od dva pogotka.

Prvo je Messi lijepo u 52. minuti naciljao s vrha šesnaesterca za smanjenje na 1-2, dok je u 95. minuti Urugvajac Suarez glavom iz blizine pogodio za 2-2.

Suarez je u posljednja dva nastupa za Inter Miami postigao tri pogotka, a i Messi se može pohvaliti svojom statistikom u posljednje vrijeme. Argentinac je dao četiri gola u zadnja tri nastupa.

Uzvrat se igra 14. ožujka, a Concacaf kup je natjecanje u kojem nastupaju klubovi s područja Sjeverne i Srednje Amerike te Kariba.

19. travanj 2024 03:23