IMAGO/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Imago/imago Sportfotodienst/profimedia
ŠVICARSKO PRVENSTVO

Nikola Katić zabio Young Boysima u derbiju i preuzeo vrh, bivši napadač Vatrenih dobio ‘mrvice‘

Neizvjesnost je trajala sve do 100. minute, a onda je Krasniqi u potpunosti riješio pitanje pobjednika
Piše: HinaObjavljeno: 25. studeni 2023. 20:51

Nogometaši Züricha svladali su na domaćem terenu Young Boys 3-1 u derbiju 15. kola švicarskog prvenstva.

Domaći sastav poveo je 2-0 golovima Okite u šestoj te 27-godišnjeg hrvatskog nogometaša Nikole Katića u 28. minuti. Katiću, nekadašnjem igraču Slaven Belupa i Hajduka, bio je to ovosezonski treći ligaški pogodak.

Young Boys je smanjio golom Elije u 32. minuti te je neizvjesnost trajala sve do 100. minute kada je konačnih 3-1 postavio Krasniqi.

Katić je odigrao cijelu utakmicu za Zürich, dok je Ivan Santini za domaćina u igru ušao u 97. minuti.

Zürich je trenutačno vodeći na ljestvici i ima dva boda više baš od Young Boysa.

17. travanj 2024 08:06