SAMI NA VRHU

Nova pobjeda RB Salzburga: Sučić zamijenjen u drugom dijelu, Šimić ušao s klupe

RB Salzburg je vodeći na ljestvici i ima dva boda više od Sturma
Piše: HinaObjavljeno: 03. prosinac 2023. 19:56

U 16. kolu austrijske Bundeslige aktualni prvak Red Bull Salzburg ostvario je minimalnu domaću pobjedu, s 1-0 je svladao Wolfsberger.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Izraelac Gloukh u 45. minuti. Hrvatski reprezentativac Luka Sučić bio je u udarnoj momčadi RB Salzburga, ali je zamijenjen početkom drugog poluvremena. Mladi hrvatski reprezentativac Roko Šimić u igru je za domaćina ušao u 71. minuti.

RB Salzburg je vodeći na ljestvici i ima dva boda više od Sturma koji je u ovom kolu kiksao odigravši 1-1 kod Blau Weiss Linza.

U Beču su Austria i LASK iz Linza remizirali u dvoboju bez golova, a za goste je mladi hrvatski reprezentativac Marin Ljubičić zaigrao od 81. minute. LASK je treći na ljestvici i ima sedam bodova manje od RB Salzburga.

02. svibanj 2024 01:10