DENIS LOVROVIC/AFP/PROFIMEDIA Denis Lovrovic/afp/profimedia
LOŠA VIJEST

Ozlijedio se hrvatski reprezentativac, igru je s bolnom grimasom morao napustiti već u 11. minuti

Točna težina njegove ozljede zasad nije poznata, više će se znati nakon pretraga
Piše: HinaObjavljeno: 21. listopad 2023. 18:42

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić morao je zbog ozljede napustiti teren već u 11. minuti susreta u kojem je Rangers na svom Ibrox Parku sa 4-0 (2-0) svladao Hibernian u susretu 9. kola škotskog prvenstva.

Barišić se bolno uhvatio za bedreni mišić lijeve noge, a točna težina njegove ozljede zasad nije poznata. Zamijenio ga je Ridvan Yilmaz. Sljedeća utakmica za Rangerse je gostovanje kod Sparte u Pragu u Europskoj ligi u četvrtak, a Barišić je pod velikim upitnikom za taj susret.

Pogotke za pobjedu u prvoj utakmici pod novim trenerom Philippeom Clementom postigli su Sima (17, 65), Raskin (45) i Dessers (79).

Rangers je drugi na ljestvici sa 18 bodova, četiri više uz utakmicu manje ima vodeći Celtic. Hibernian je deveti s devet bodova.

07. svibanj 2024 19:01