Dominik Livaković

AA/ABACA/ABACA PRESS/PROFIMEDIA
TRI BODA ZA LIDERE

Pogledajte kako je Livaković ‘pokosio‘ protivnika i skrivio penal, Fener preokretom stigao do pobjede

Hrvatski vratar bio je vidno ljut i razočaran, ali situacija je bila čista
Piše: SNObjavljeno: 28. siječanj 2024. 20:22

Dominik Livaković napravio je veliku pogrešku na početku utakmice njegova Fenerbahčea i Ankaragücüa u 23. kolu turske Superlige.

Igrač Ankaragücüa Renaldo Cephas sjurio se prema Livakoviću koji je krivo procijenio tajming za istrčavanje s gola te ga pokosio. Sudac susreta Cihan Aydin bez puno razmišljanja pokazao je na bijelu točku. Hrvatski reprezentativac bio je vidno ljut i razočaran, ali situacija je bila čista. Za vodstvo gostiju iz penala je zabio iskusni Tolga Cigerci.

Nogometaše Fenerbahčea rano vodstvo ipak nije puno omelo te je već u 20. minuti susreta za izjednačenje pogodio Cengiz Ünder, da bi nakon 12 minuta isti igrač zabio za konačnih 2:1.

SAŽETAK UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Livakoviću je ovo bio drugi kiks u tjedan dana. Prošle nedjelje je protiv Samsunspora skrivio gol za konačnih 1:1.

Fenerbahče zauzima prvo mjesto domaćeg prvenstva i ima tri boda više od drugoplasiranog Galatasaraya. U idućem kolu očekuje ih dvoboj sa šestom momčadi prvenstva Antalyasporom.

02. svibanj 2024 12:18