Arijan Ademi i Mile Škorić iz vremena HNL-a

RONALD GORSIC Cropix
SRAZ BIVŠIH KAPETANA

Prvi hrvatski okršaj na drugoj strani svijeta: Ademi i društvo pregazili momčad bivšeg kapetana Osijeka

Pobjednički je rezultatom 6:2 prošao Ademi, koji je pri tome dodao i jednu asistenciju
Piše: Tomislav DragobratovićObjavljeno: 23. svibanj 2023. 17:02

Imali smo HNL okršaj u kineskom prvenstvu. Dva friška transfera, dva kapetana - Dinamov Arijan Ademi u Beijing Guoanu, te Osijekov Mile Škorić u Cangzhou. U susretu njihovih momčadi pobjednički je rezultatom 6:2 prošao Ademi, koji je pri tome dodao i jednu asistenciju.

Utakmica je u prvom poluvremenu bila i više nego ravnopravna, pa je tako gostujući Cangzhou dvaput dolazio u prednost prije nego što je za drugo 2:2 izjednačenje poravnao Ziming Wang.

Slijedila je rapsodija golova u gostujućoj mreži, a Ademi je upravo bio taj koji je režirao preokret asistencijom za Sang-woo Kanga kojom su domaćini poveli s 3:2. Ademi je u igri bio do 78. minute, dok je Škorić kao kapetan odigrao cijelu utakmicu.

Na prvenstvenoj tablici Beijing se nalazi na šestom mjestu, dok Cangzhou zauzima Cangzhou.

26. travanj 2024 16:57