TRPA KAO NA TRACI

Show Edina Džeke protiv engleskog kluba, nakon ovoga će ga Mourinho teško pustiti da ode

Džeko je tijekom priprema u velikoj golgeterskoj formi zbog čega nametnuo novom treneru
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 18. srpanj 2024. 22:50

Edin Džeko u velikom stilu pokazuje Jose Mourinhu kako nije za otpis. BiH napadač koji je velika želja Hajduka sudjelovao je kod čak četiri od pet golova Fenerbahčea protiv engleskog drugoligaša Hull Cityja. Prije nego što je zamijenjen u 70. minuti zabio je dva gola te dodao još dvije asistencije.

Džeko je zatresao u 38. i 46. minuti, a igru je napustio u 69., kad je umjesto njega ušao Cenk Tosun. Fenerbahče je utakmicu, inače, dobio s 5:1. Tjednima unatrag špekuliralo se o dolasku 38-godišnjeg napadača u Hajduk jer ga Mourinho ne vidi u svojim planovima.

Međutim, Džeko je tijekom priprema u velikoj golgeterskoj formi zbog čega nametnuo novom treneru. Inače, u pet utakmica koliko je Fenerbahče odigrao ovoga ljeta iskusni napadač zabio je pet golova uz četiri asistencije, a svoj ofenzivni učinak zaokružio je i s jednim izborenim kazenim udarcem.

05. rujan 2024 17:19