JUSTIN TALLIS Afp
BRILJIRAO JE JESUS

Nogometaši Arsenala briljirali su u posljednjoj predsezonskoj pripremnoj utakmici protiv Seville
Piše: SNObjavljeno: 30. srpanj 2022. 16:31

Arsenal je deklasirao Sevillu sa čak 6:0 na Emirates Cupu, a susret su obilježili Gabriel Jesus (13‘, 15‘, 77‘) koji je zabio hat-trick u prvoj utakmici pred publikom ‘Topnika‘ nakon transfera iz Manchester Cityja, te Bukayo Saka (10‘-11m, 19‘) koji je zabio dva gola. Točku na i pobjede Arsenala u utakmici u kojoj je kao novi kapetan predstavljen Martin Odegaard, stavio je u 88. minuti Eddie Nketiah.

Arsenal je Sevilli zabio čak 4 gola u razmaku od samo devet minuta prvog dijela, a valja reći da je Ivan Rakitić odigrao svih 90 minuta za andaluzijski sastav.

Golove s utakmice Arsenal - Sevilla pogledajte OVDJE.

Bila je ovo sjajna uvertira za Arsenal u premierligašku sezonu koju otvaraju gostovanjem kod Crystal Palacea sljedećeg petka.

Kažimo i da je Atletico Madrid pobijedio Manchester United s 1:0 u prijateljskom susretu odigranom u norveškom Oslu. Gol odluke zabio je Joao Felix u 86. minuti na asistenciju Alvara Morate, a ‘Crveni vragovi‘ su susret završili s igračem manje na travnjaku budući je u sudačkoj nadoknadi ‘pocrvenio‘ Fred.

16. travanj 2024 21:50