MOHAMMED SAAD/AFP/PROFIMEDIA Mohammed Saad/afp/profimedia
HRVATSKI TRAGIČAR

Igrači Al Nassra se nisu proslavili te su promašili čak tri jedanaesterca
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 11. ožujak 2024. 23:24

U neočekivanom raspletu, saudijski Al Nassr za kojeg igraju Marcelo Brozović i Cristiano Ronaldo ispao je iz azijske Lige prvaka. Njih je nakon ruleta jedanaesteraca izbacio Al-Ain.

Nakon što je u prvoj utakmici klub iz UAE-a slavio 1:0, danas je Al Nassr nakon 90 minuta slavio 3:2. Al-Ain je vodio 2:0 u uzvratu, ali su Saudijci preokretom uspjeli odvesti utakmicu u produžetke.

Tamo je Al-Ain još jednom poveo, ali je Ronaldo u 118. minuti iz kaznenog udarca vratio stvari na početak. Tako je odluka o putniku u polufinale došla nakon jedanaesteraca.

POKUŠAJ BROZOVIĆEVIH ŠKARICA POGLEDAJTE OVDJE

Igrači Al Nassra se nisu proslavili te su promašili čak tri jedanaesterca. Jedan od tragičara bio je i hrvatski reprezentativac Brozović koji je promašio jedanaesterac u prvoj seriji, ali i jedan atraktivan pokušaj škaricama u reglarnom dijelu utakmice. Do kraja su promašivali Alex Telles i Otavio, dok je jedini uspješan bio Ronaldo. Kod gostiju su sva tri izvođača bila sigurna te su osigurali prolazak u polufinale.

28. travanj 2024 04:16