PATRICIA DE MELO MOREIRA Afp
EMOCIJE NA VRHUNCU

Cristiano Ronaldo zabio je dva gola u pobjedi Portugala protiv Švicarske
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 06. lipanj 2022. 07:41

Prije toga 37-godišnji napadač nije zabio pet utakmica u nizu, što mu je bio najduži golgeterski post u dresu reprezentacije.

Ronaldo je sada na ukupno 117 golova za Portugal u 187 nastupa. S malo više koncentracije, Ronaldo je Švicarskoj mogao zabiti i više golova, jer je imao još dvije jako dobre prilike.

Ronaldove golove Švicarskoj i reakciju njegove majke pogledajte OVDJE.

Cristianove pogotke posebno je emotivno na tribinama proživljavala njegova majka Maria Dolores, koja je oba puta briznula u plač. Očito je i ona teško proživljavala posljednje tjedne, u kojima je Cristiano izgubio novorođenog sina.

Dok je majka plakala, kompletan stadion ovacijama je pozdravljao Ronaldove pogotke. Premda ima 37 godina, Ronaldo je i dalje nevjerojatno gladan golova. No, izbornik Santos mu ipak dozira minutažu, pa je u četvrtak u 1. kolu Lige nacija na gostovanju u Španjolskoj (1:1) u igru ušao tek u 62. minuti.

17. travanj 2024 02:06