ODD ANDERSEN/ Afp
OTVARANJE IZ SNOVA

Igrač Leipziga odlično je otvorio eru novog španjolskog izbornika Luisa De La Fuentea
Piše: Andro PolićObjavljeno: 25. ožujak 2023. 21:16

Nepunih 13 minuta mirovale su mreže u Málagi na dvoboju Španjolske i Norveške, a onda se pojavio Dani Olmo. Bivši igrač Dinama doveo je domaćina u vodstvo sjajnom reakcijom vanjskim dijelom kopačke na dodavanje Alejandra Baldea. Lijevi bek Barcelone poslao je prizeman ubačaj, a ofenzivac Leipziga, leđima okrenut od vrata, reagirao je iz prve i probio norveškog vratara.

POGODAK OLMA POGLEDAJTE OVDJE.

Prvo je to kolo kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Njemačkoj u koje su Španjolci krenuli na čelu s novim izbornikom Luisom de la Fuenteom, kojemu je ovo debi na klupi seniorske reprezentacije. Olmu je ovo 30. nastup za španjolsku reprezentaciju i šesti pogodak, a posljednji gol, prije večerašnjeg, postigao je u prvom kolu katarskog Mundijala u slavlju 7:0 protiv Kostarike. Za Španjolsku je debitirao potkraj 2019., u doba dok je još bio član svlačionice podno maksimirske južne tribine.

26. travanj 2024 10:47