SCREENSHOT REDDIT
I TO U SLUŽBENOM PROSTORU!

Umjesto da mu se naklone, gađali su ga, postojala je jaka mogućnost za to da ga ozlijede.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. ožujak 2022. 08:42

Christian Eriksen vratio se utakmicama za Dansku. Prije osam mjeseci doživio je strašan trenutak u životu, kada je za vrijeme utakmice s Finskom na Europskom prvenstvu imao srčani udar. Tada se pretpostavljalo da se više neće baviti nogometom, ali nedavno se vratio na profesionalnu razinu. Igra za engleskog premierligaša Brentford, a ponovno je i u kadru nacionalne vrste.

S brojem 10 na leđima, kao i ranije, u prijateljskom dvoboju s Nizozemskom ove subote, zabio je pogodak. U igru je na Ajaxovom stadionu ušao na poluvremenu, a već u 48. minuti zabio je pogodak za 3:2. Nizozemci su utakmicu pobijedili s konačnih 4:2, ali ona će ostati upamćena po tome što je Eriksen zabio gol za Dansku u prvoj, povratničkoj utakmici, i to u prvom dodiru s loptom. Asistenciju Skov Olsena pretvorio je u krasan gol za smanjenje danskog zaostatka.

Nakon utakmice Eriksen je davao izjavu za medije u mix-zoni, uslijed čega ga je "nepoznati netko" pogodio novčićem. Nevažno je gdje, mada ćemo reći da je novčić sletio na desnu ruku, odnosno na rukav, ali... Mogao je vrlo lako biti pogođen i u glavu, ozlijeđen...

Pravo je čudo kako se to dogodilo, ako znamo da je mix-zona mjesto gdje se smiju kretati samo novinari i službene osobe poput igrača, predstavnika stručnog stožera ili delegacije reprezentacija, odnosno službeni ljudi na stadionu...

09. travanj 2024 22:05