Richarlison

CARL DE SOUZA/AFP/PROFIMEDIA Carl De Souza/afp/profimedia
ČEMU PLAČ?

Neke stvari napadaču Tottenhama jednostavno nisu bile po volji i nije se to ustručavao pokazati
Piše: SNObjavljeno: 09. rujan 2023. 08:13

Na startu južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. godine Brazil je na stadionu Mangueirao u Belemu pobijedio Boliviju s 5:1. Po dva gola postigli su Rodrygo Goes i Neymar, a jednog je dodao Raphinha. To znači da je Neymar, aktualni igrač saudijskog Al Hilala postao novi najbolji strijelac u povijesti brazilske reprezentacije, peterostrukog osvajača naslova svjetskog prvaka.

Neymar je u 17. minuti propustio realizirati kazneni udarac, ali je u 61. i 93. minuti zabijao za konačnih 5:1. To su mu bili 78. i 79. pogodak za brazilsku reprezentaciju, čime je prestigao legendarnog Pelea koji je zabio 77 golova za Selecao.

Istovremeno, na klupi Brazila, na kojoj privremeno, do dolaska Carla Ancelottija sljedećeg ljeta sjedi Pedro Diniz, došlo je i do tužnih sekvenci. Naime, nakon što je u 71. minuti zamijenjen, u plač je briznuo Richarlison. Nogometaš londonskog Tottenhama nije zabio Boliviji, a to što nije, i što ga je izbornik izvadio iz igre, očito ga je jako rastužilo.

27. travanj 2024 10:36