GABRIEL BOUYS Afp
MOĆNA PREDSTAVA

Inter je na vrhu sa 12 vodova, drugi Juventus ima 10, a treći Milan devet
Piše: HinaObjavljeno: 16. rujan 2023. 20:02

Nogometaši Intera uvjerljivo su nadigrali gradskog suparnika MIlan sa 5:1 (2:0) u susretu 4. kola talijanskog prvenstva kojom su se osamostalili na vrhu ljestvice s maksimalnih 12 bodova.

Inter su u prvih 45 minuta do prednosti od 2:0 doveli Mhitarjan (pogodak pogledajte ovdje) i Thuram (pogodak pogledajte ovdje), Milanu je nakratko nadu vratio Rafael Leao (pogodak pogledajte ovdje), ali su Mhitarjan (pogodak pogledajte ovdje) svojim drugim golom i Calhanoglu (pogodak pogledajte ovdje) odveli Inter na sigurnu udaljenost da bi Frattesi (pogodak pogledajte ovdje) postavio konačni rezultat.

Ranije u subotu su igrači Juventusa sa 3:1 (2:0) na svom terenu svladali Lazio. Juventus je stvorio dva gola prednosti u prvom poluvremenu pogocima Vlahovića (10) i Chiese (26), da bi sredinom nastavka Luis Alberto (64) lijepim zgoditkom smanjio na 2-1, no samo tri minute potom uzvratio je Vlahović (67) i svojim drugim golom na utakmici postavio konačni rezultat.

Inter je na vrhu sa 12 vodova, drugi Juventus ima 10, a treći Milan 9. Lazio je 13. s 3 boda.

BADELJ REMIZIRAO PROTIV PRVAKA:

Povratnik u društvo najboljih Genoa i aktualni talijanski nogometni prvak Napoli u susretu su 4. kola igrali 2-2 (1-0).

Genoa je povela 2-0 golovima Banija (40) i Reteguija (56), ali Napoli je spasio bod pogocima Raspadorija (76) i Politana (84).

Bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj kao kapetan je odigrao svih 90 minuta za Genou koja je sada 12. s četiri boda, dok je Napoli četvrti sa sedam.

19. svibanj 2024 12:46