INA FASSBENDER Afp
KAOS U LEVERKUSENU

Lovro Majer nije nastupio za Wolfsburg zbog ozljede
Piše: HinaObjavljeno: 22. rujan 2024. 17:43

U susretu 4. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer Leverkusen je pobijedio Wolfsburg s 4:3 postigavši odlučujući pogodak u trećoj minuti nadoknade.

Prvi gol postigli su gosti već u petoj minuti susreta, a strijelac je bio Nordi Mukiele pogodivši vlastitu mrežu.

Bayer je okrenuo rezultat golovima Floriana Wirtza (15) i Jonathana Taha (32). Međutim, Wolfsburg je do kraja poluvremena s dva gola stigao do prednosti 3:2. Strijelci su bili Sebastiaan Bornauw (37) i Mattias Svanberg (45+1).

Njemački prvak je uspio izjednačiti u 48. minuti preko Piera Hincapiea.

U završnici susreta Wolfsburg je ostao s igračem manje nakon što je u 88. minuti isključen Yannick Gerhardt. "Vukovi" su u minutama koje su uslijedile "parkirali autobus" u svoj kazneni prostor. Međutim nije pomoglo. "Kraljevi" završnice su još jednom u posljednjim trenucima susreta izborili pobjedu.

POGODAK ZA POBJEDU POGLEDAJTE OVDJE

Gol vrijedan tri boda zabio je Victor Boniface u trećoj minuti nadoknade. Lovro Majer nije nastupio za Wolfsburg zbog ozljede.

Bayer Leverkusen je sada drugi s devet bodova, tri manje od lidera Bayern Münchena. Wolfsburg drži 13. poziciju s tri boda.

22. rujan 2024 20:26