Dha/panoramic/profimedia
ZABIO U REMIJU

Piše: HinaObjavljeno: 14. rujan 2024. 23:12

Nogometaši Anderlechta i Westerloa su remizirali 2-2 u susretu sedmog kola belgijskog prvenstva.

U devetoj minuti domaći sastav je poveo golom Vazqueza, dok su gosti do izjednačenja stigli u 38. minuti kada je domaću mrežu pogodio Bayram. Potpuni preokret uslijedio je nakon točno sat vremena igre.

Gol za 2-1 Westerloa dao je mladi, 17-godišnji hrvatski nogometaš Luka Vušković, što mu je bio drugi ligaški pogodak ove sezone. Westerlo ipak nije zadržao tri boda kod favoriziranog domaćina, konačnih 2-2 je postavio Stroeykens u 84. minuti.

VUŠKOVIĆEV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

Vušković je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Matija Frigan zamijenjen u 80. minuti.

Na ljestvici vode Club Brugge i Genk s 13 bodova, dok Anderlecht ima bod manje. Westerlo je trenutačno četvrti i ima bod manje od subotnjeg suparnika.

15. rujan 2024 12:56