Marcelo Brozović

MOHAMMED SAAD/AFP/PROFIMEDIA Mohammed Saad/afp/profimedia
KRATAK FITILJ

VAR je prvo poništio gol Cristianu Ronaldu, a potom mu dodijelio jedanaesterac za slavlje 1:0
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 15. ožujak 2024. 23:08

Cristiano Ronaldo je pogotkom iz kaznenog udarca osigurao Al Nassru pobjedu u derbiju na gostovanju kod Al Ahlija u 24. kolu prvenstva Saudijske Arabije.

Krajem prvog poluvremena VAR je Portugalcu poništio gol zbog zaleđa, no u 68. minuti poentirao je s bijele točke nakon intervencije VAR-a.

Bio je to jedini pogodak na susretu kojim se Al Nassr učvrstio na drugoj poziciji, s devet bodova više od Al Ahlija. Do kraja sezone preostalo je 10 kola.

Hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović imao je punu minutažu u redovima Al Nassra. Brozović je burno reagirao kad je u završnici prvog poluvremena njegovog suigrača Otavija u glavu pogodila puna čaša vode koju je netko bacio s tribine.