Gvg/Imago Sportfotodienst/Profimedia
OKRŠAJ HRVATA

VIDEO Mladi Hrvat napokon dočekao svojih ‘pet minuta‘: Zabio nakon 134 dana i ‘zapaprio‘ bivšem treneru Hajduka

Nije time bivši napadač Rijeke olakšao posao Leki, koji se ne snalazi najbolje na klupi Standarda
Piše: Vito TomasObjavljeno: 20. travanj 2024. 19:12

Westerlo i Standard Liege igraju susret u sklopu doigravanja za Konferencijsku ligu. Ujedno je to i okršaj Hrvata, s obzirom da na klupi gostiju sjedi Ivan Leko, dok domaćine u napadu predvodi Matija Frigan. Sjajna utakmica na kraju je završila rezultatom 3:3.

A upravo je bivši napadač Rijeke poentirao za pogodak svoje momčadi i to nakon 134 dana! Prvo je u 22. minuti Wilfried Kanga doveo Standard u vodstvo, da bi Frigan sedam minuta kasnije zabio za izjednačenje. Njegov suigrač Ravil Tagir glavom je loptu vratio u peterac, a najbolje se u gužvi snašao upravo Frigan za svoj peti pogodak sezone.

POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

Nije time Frigan olakšao posao bivšem treneru Hajduka koji se ne snalazi najbolje na klupi Standarda. Leko u 13 utakmica ima učinak od tri pobjede, četiri remija i čak šest poraza.

20. travanj 2024 21:45