PRESSFOCUS/DDP USA/PROFIMEDIA Pressfocus/ddp Usa/profimedia
POGODAK SEZONE?

Trenutak je utoliko važniji jer je Radomiak samo dvije minute ranije ostao s igračem manje
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 01. travanj 2024. 14:22

U 26. kolu poljske Ekstraklase Puszcza i Radomiak Radom su odigrali 1:1. Vijest utakmice je definitivno nesvakidašnji pogodak vratara gostiju Gabriela Kobylaka kojim su došli do boda.

Naime, u 66. minuti je najskuplji izlazni transfer u povijesti Hajduka Luka Vušković vratio loptu svome vrataru. Kobylak je loptu ispucao daleko naprijed, a ona je preskočila sve, prevarila domaćeg vratara i završila u mreži.

VIDEO LUDOG POGOTKA POGLEDAJTE OVDJE

Pogodak je utoliko važniji jer je Radomiak samo dvije minute ranije ostao s igračem manje kada je Vagner dobio izravni crveni karton. Sa zaostatkom od jednog gola i igračem manje, izgledi gostiju da dođu do boda nisu bili veliki, ali je njihov vratar zabio prvi gol u karijeri i donio bod svojoj momčadi.

27. travanj 2024 10:23