2024.02.10 Krakow Pilka nozna, PKO BP Ekstraklasa, sezon 2023/2024 Cracovia Krakow - Radomiak Radom N/z Luka Vuskovic Foto Krzysztof Porebski/PressFocus 2024.02.10 Krakow Football, Polish top league - first level, 2023/24 season Cracovia Krakow - Radomiak Radom Luka Vuskovic Credit: Krzysztof Porebski/PressFocus,Image: 845379731, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except France and Poland *** FRAOUT POLOUT, Model Release: no, Credit line: PressFocus/ddp USA/Profimedia

PRESSFOCUS/DDP USA/PROFIMEDIA Pressfocus/ddp Usa/profimedia
NEVJEROJATAN PEH

VIDEO Najskuplji transfer u povijesti Hajduka zabio autogol i započeo težak poraz svoje momčadi

Vušković će na posudbi u Radomiaku, trenutno 11. momčadi prvenstva, ostati do kraja sezone
Piše: SNObjavljeno: 19. travanj 2024. 20:15

U susretu 29. kola poljske Ekstraklase Korona je na domaćem terenu s 4:0 svladala Radomiak. Za gostujuću momčad je 90 minuta odigrao najskuplji transfer u povijesti Hajduka, Luka Vušković. On ovaj susret neće pamtiti po dobrom jer je u 19. minuti nes(p)retno poslao loptu u svoju mrežu.

Daniel Trejo je probio po krilu i poslao oštru loptu u sredinu. Tamo nije dobro reagirao Vušković koji je loptu umjesto u korner, poslao u vlastitu mrežu.

AUTOGOL VUŠKOVIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Bio je to samo početak lošeg dana njegove momčadi. Do kraja susreta su doživjeli potop s još tri gola u mreži. Prvo je Trejo u 28. minuti udvostručio prednost Korone. Do kraja susreta je dva gola zabio Bjelorus Yevgeni Shikavka.

Vušković će na posudbi u Radomiaku, trenutno 11. momčadi poljskog prvenstva, ostati najmanje do kraja sezone. Otočki mediji, međutim, pišu kako bi iduću sezonu ili barem njezin prvi dio možda mogao odraditi i na posudbi u nekoj jačoj ligi od Ekstraklase.

19. travanj 2024 20:15