FAYEZ NURELDINE Afp
KAO U NAJBOLJIM DANIMA

Ronaldu i družini je u borbi za titulu jedino igrala pobjeda, koju je Portugalac i osigurao
Piše: Tomislav DragobratovićObjavljeno: 23. svibanj 2023. 22:54

Cristiano Ronaldo (38) i njegov Al-Nassr održali su svoje snove o tituli živima nakon 3:2 pobjede nad Al-Shababom. Al-Nassru je u borbi za naslov jedino igrala pobjeda, a upravo je legendarni Portugalac postigao odličan pogodak za pobjedu njegove momčadi.

Ronaldov maestralan pogodak s ruba 16 metara možete pogledati OVDJE.

Prvo poluvrijeme nije izgledalo dobro za domaćine. Al-Nassr je na predah otišao s jednim golom zaostatka pri rezultatu 1:2, a osim Ronaldovog pobjedničkog pogotka poentirao je i Ghareen u drugom dijelu.

Al Ittihad je u istom terminu također igrao dvoboj 28. kola protiv Al Batina i slavili su rezultatom 1:0, a gol odluke postigao je Romarinho u devetoj minuti na asistenciju Sharahilija.

U prvenstvu su ostala još dva kola, a trenutno stanje na tablici govori da Al Ittihad ima tri boda prednosti nad drugoplasiranim Al-Nassrom. Ronaldu i društvu do kraja sezone trebaju dva trijumfa uz nadu da će Al Ittihad maksimalno osvojiti dva boda iz dvije utakmice.

U slučaju da obje ekipe završe s istim brojem bodova, titula će otići Al Ittihadu zbog boljeg međusobnog omjera.

20. travanj 2024 08:53