OSCAR J. BARROSO/ZUMA PRESS/PROFIMEDIA Oscar J. Barroso/zuma Press/profimedia
LIJEPA REAKCIJA

Osasuna je ovom pobjedom prestigla Alaves na prvenstvenoj ljestvici i zasjela na deveto mjesto
Piše: SNObjavljeno: 01. listopad 2023. 18:37

Povremeni hrvatski reprezentativac Ante Budimir bio je strijelac u 2:0 pobjedi svoje Osasune nad Alavesom, u sklopu druge nedjeljne utakmice osmog kola španjolske La Lige.

Osasunu je u vodstvo doveo José Manuel Arnáiz pogotkom u 36. minuti, te je taj rezultat stajao na semaforu sve do samog kraja, 90. minute, kada je na scenu stupio Ante Budimir. Hrvatski igrač u igru je ušao u 68. minuti, a povjerenje trenera Alkize opravdao je upravo na samom kraju regularnog dijela, kada je svojim pogotkom otklonio sve dvojbe oko pobjednika i osigurao Osasuni nova tri boda.

Budimirov pogodak bio je pravi ‘centarforski‘. Dočekao je Osasunin broj 17 loptu na samom ulazu u kazneni prostor, mirno primio i sjajno plasiranim udarcem lijevom nogom savladao domaćeg vratara Antonija Siveru.

Video Budimirovog pogotka možete pogledati OVDJE.

Osasuna je ovom pobjedom prestigla Alaves na prvenstvenoj ljestvici i zasjela na deveto mjesto, dok je Alaves s tri boda manje na petnaestom mjestu.

11. svibanj 2024 04:08