ALEX GRIMM Getty Images Via Afp
POGLEDAJTE POGODAK

Nagelsmannovu momčad će u srijedu u Philadelphiji testirati Meksiko
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 15. listopad 2023. 00:00

Julian Nagelsmann ostvario je prvu pobjedu kao izbornik njemačke nogometne reprezentacije. U prijateljskom susretu Elf je u East Hartfordu svladao Sjedinjene Američke Države rezultatom 1:3.

Kapetan domaće momčadi Christian Pulišić, ofenzivac Milana hrvatskog porijekla, doveo je Amerikance u vodstvo sjajnim pogotkom u 27. minuti, a izjednačenje je u 39. minuti osigurao Barcin veznjak Ilkay Gündogan.

Njemačka je osigurala pobjedu s dva pogotka u nastavku susreta. Za 1:2 zabio je napadač Borussije Dortmund Niclas Füllkrug u 58. minuti na asistenciju Robina Gosensa, a konačnih 1:3 postavio je Bayernov Jamal Musiala kojem je asistirao Füllkrug.

Nagelsmannovu momčad će u srijedu u Philadelphiji testirati Meksiko.

24. travanj 2024 04:38