PRO SHOTS PHOTO AGENCY/DDP USA/PROFIMEDIA
POLAKO DIŽE FORMU

Hrvatski reprezentativac je ove sezone podijelio i četiri asistencije
Piše: SNObjavljeno: 05. svibanj 2024. 21:24

Feyenoord na svom terenu igra susret 32. kola Eredivisiea protiv Zwollea. Domaćini trenutno vode s 3:0, a drugu utakmicu u nizu pogodak je postigao Luka Ivanušec.

Vodstvo je u 33. minuti Feyenoordu donio Japanac Ayase Ueda, da bi osam minuta kasnije 25-godišnji Vatreni s(p)retnom reakcijom povisio na 2:0. Iz daljine je opucao Quinten Timber, a loptu je na putu do gola dotaknuo Ivanušec, promijenivši joj smjer i pritom zbunivši gostujućeg vratara.

POGODAK IVANUŠECA POGLEDAJTE OVDJE

Ivanušec je za Feyenoord zabio i u prošlom kolu, u 3:1 pobjedi protiv G.A. Eaglesa. Uz dva spomenuta gola, Ivanušec je ove sezone podijelio i četiri asistencije.

Na 3:0 s bijele točke povisio je Santiago Tomas Gimenez u 67. minuti.

05. svibanj 2024 21:31