Marin Šotiček

Imago/imago Sportfotodienst/profimedia
POČETAK IZ SNOVA

VIDEO Show Šotičeka u Baselu: Ušao u 75. minuti, zabio prvijenac i asistirao u nemilosrdnoj pobjedi

Nakon četiri prvenstvene utakmice Basel ima šest bodova i drže sedmo mjesto ljestvice
Piše: SNObjavljeno: 11. kolovoz 2024. 18:45

Nakon lošeg ulaska u ligašku sezonu, nogometaši Basela u četvrtom su kolu švicarskog prvenstva ostvarili drugu pobjedu u nizu. Na gostovanju kod Servettea slavili su 6:0, a pogodak je postigao i Marin Šotiček.

Jedan od najvećih talenata hrvatskog nogometa ušao je u 75. minuti, a šest minuta kasnije postigao prvi pogodak u novom klubu vrijedan 5:0 vodstva gostiju. Bradley Fink poslao mu je dugu loptu sa sredine terena, a Šotiček hladno završio akciju za "petardu" na stadionu u Genevi. Sudjelovao je Šotiček i u posljednjem pogotku Basela. Kratkim dodavanjem pred peterac pronašao je Benjamina Kolollija, koji je u 87. minuti stavio "točku na i".

SVE POGOTKE POGLEDAJTE OVDJE

Prethodno su se u strijelce upisali Barry (37.), Traore (46.) i Ajeti (63., 67.). Nakon druge pobjede u sezoni, Basel broji šest bodova na kontu i drži sedmo mjesto švicarske ljestvice.

11. rujan 2024 19:39