Prekid utakmice Borac - Egnatia

SCREENSHOT: FACEBOOK/SRPSKASPORT
TRAŽILI PREKID UTAKMICE

Borac je pobijedio rezultatom 1:0, a pogodak odluke postigao je Damir Hrelja u 96. minuti
Piše: SNObjavljeno: 11. srpanj 2024. 06:37

Ovog tjedna započela su prva pretkola europskih klupskih natjecanja. Jedan od parova prvog pretkola jest onaj između Borca iz Banja Luke te albanske Egnatie.

Prva utakmica igrala se na domaćem terenu Borca, kluba za kojeg pretežito navijaju Srbi iz BiH te se moglo očekivati da će biti tenzija, budući da je protivnik iz Albanije, što se i dogodilo.

Naime, u dobrom dijelu utakmice s tribina su se orili povici: "Kosovo je Srbija!", što je razljutilo gostujuće nogometaše koji su u 70. minuti napustili teren i zatražili suca Daniela Stefanskog da prekine utakmicu.

VIDEO SKANDIRANJA POGLEDAJTE OVDJE

Nakon što je sudac porazgovarao s predstavnicima obiju momčadi, odlučio je da će se utakmica nastaviti. Borac je pobijedio rezultatom 1:0, a pogodak odluke postigao je Damir Hrelja u 96. minuti. Uzvrat se igra iduće srijede u Rrogozhinama.

23. kolovoz 2024 22:58