Navijači su zviždali kraljici Elizabeti II

SCREENSHOT
POGLEDAJTE SITUACIJU

Škotska je s 3:0 na svojem Hampton Parku pobijedila Ukrajinu koja zapravo nije imala neku šansu
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. rujan 2022. 07:54

Škotska je s uvjerljivih 3:0 pobijedila Ukrajinu u zaostaloj utakmici skupine 1 B Lige nacija. Uoči tog susreta na Hampton Parku je održana minuta pljeska za nedavno preminulu kraljicu Elizabetu II, no to se nije svidjelo svim navijačima pa je dio njih sve popratio glasnim zvižducima.

ZVIŽDUKE ZA KRALJICU POGLEDAJTE OVDJE.

Ukrajina nije imala baš nikakve šanse, dok je Škotska do pobjede došla u drugom dijelu. Sva tri gola pala su u zadnjih 20-ak minuta utakmice. Najprije je McGinn pogodio za vodstvo u 70. minutu, a onda Dykes golovima u 80. i 87. postavio konačnih 3:0.

GOLOVE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE.

Škotska je ovom pobjedom preuzela vrg ljestvice s devet osvojenih bodova, dva više od druge Ukrajine. Slijedi Irska sa četiri boda, te Armenija s tri.

19. travanj 2024 08:18